Pumeko AS

0 +
aastat kogemust
0 +
paigaldatud ust
0 +
restaureeritud ust

Pumeko AS on 1995 a. asutatud Eesti Kapitalil põhinev ettevõte.​

Paneme puidu elama!

Oleme spetsialiseerunud eritellimusel puidust uste ja akende valmistamisele. Meie eesmärgiks on tellija või arhitekti jooniste alusel valmistada kvaliteetsel tasemel erinevaid puidust tooteid. Ka kõige keerukamad kaasaegse elamu isikupära väljendab oskuslik puidutöö. Samas lubab oskustöö kõrge tase taastada vanemate majade restaureerimisel ette tulevaid stiili lahendeid. Aastatepikkuse tööga oleme kaasa aidanud Tallinna ja selle lähiümbruse ilme muutmisele.

Meil on oskused, et muuta sinu maja või korter eriliseks! Suurema osa meie klientuurist moodustavad majaomanikud, korterühistud, asutused ning eraisikud, kes ei soovi piirduda massile pakutava toodanguga ja soovivad midagi väljapaistvamat. Soovi korral oleme valmis välja pakkuma Teile sobiva ideelahenduse omanäolise toote valmistamiseks.

Meie töötajad on oma ala professionaalid, kes on saanud suurepärase väljaõppe. Tehes puidust eritellimusi oleme omandanud kauaegse kogemuse ja oskuslikud töövõtted.

Pumeko AS annab oma toodetele CE märgistuse, mis garanteerib, et toode vastab kõigile olulistele tööohutuse- ja töötervishoiu nõuetele.

Tootmisohje

  1. Pumeko AS-i tootmisohjesüsteem on koostatud vastavalt eritellimus-mitte seeriaviisiliselt tootmisele.
  2. Tootmisohje süsteem vastab EN ISO 9001 nõuetele.
  3. Eritellimusel valmistatud toodete vastavust kontrollitakse ja hinnatakse ning tulemused registreeritakse.
  4. Tootja väljastab tootele vastavusdeklaratsiooni ja CE-märgistuse, milles on märgitud üksikasjalikult kõik toote asjakohased omadused.
  5. Tootmisohje eest vastutav isik on Kazmar Läns.