Need kaunid puituksed

Puituksed 1

Puidust uks määrab elamu stiili!

Uks määrab elamu stiili ning räägib palju selle elanike kohta. See on üks esimesi asju, mida maja või kortermaja väljast vaadates märgatakse! Just uste õnnestunud valik garanteerib maja erilise väljanägemise.

Pakume välja- ja sissepoole avanevad ilmastikukindlaid uksi, mis jagunevad: täispuidust uksed, spooniga kaetud välis-ja siseuksed, niiskuskindlast plaadist valmistatud välisuksed. Samuti valmistame ka tule- ja helikindlaid uksi. Kõik uksed valmistatakse eritellimuse alusel. Enamlevinud materjaliks on mänd, tamm ja saar. Lävepakud on valdavalt tammepuidust. Ainult koostöös kliendiga leiame uksele ja aknale õige kuju ja tehnoloogilise lahenduse. Värvitoone saab valida värvikaardi alusel.

Looduslik ilu ja vastupidavus

Puit on alati olnud eelistatud valik materjalina, ning toob kaasa loodusliku soojuse ja puidule omase iseloomu. Puituksed on tõeline kunstiteos, mis võimaldab loodusel kõneleda. Täispuidust välisuksed, spooniga kaetud variandid ja niiskuskindlad plaadist uksed – neil kõigil on oma ainulaadsed omadused, mis lisavad majale iseloomu ja individuaalsust.

Puituksed kui maja visiitkaart

Välisuksed on hoone visiitkaart, mis esitleb maja isiksust juba enne, kui sammugi sisse astume. Need võivad olla klassikalised, kaasaegsed, ajaloolise hõnguga või minimalistlikud. Valides õige välisukse, räägib maja lugu ja annab aimu selle omanike maitsest. Puituksed muudavad maja terviklikuks kunstiteoseks, mis väljendab selle asukate isiksust.

Puituksed 2
Puituksed 3

Turvalisus ja funktsionaalsus

Lisaks esteetikale peavad välisuksed tagama ka turvalisuse. Välisukse kvaliteet ja konstruktsioon mängivad olulist rolli kodu turvalisuse tagamisel. Puituksed pakuvad mitmeid turvameetmeid, alates tugevatest lukkudest kuni vastupidavate klaaside ja raamstruktuurideni. Välisuksed on kui turvaväravad, mis hoiavad kodu elanikke ja vara turvaliselt.

Isikupärane disain

Üks suurimaid eeliseid puidust välisuste puhul on nende kohandatavus. Eritellimusel valmistatud välisuksed võimaldavad valida mitte ainult materjale ja suurust, vaid ka stiili ja disaini. Need uksed võimaldavad omanikel oma loovust vabalt väljendada ning luua täpselt sellise välisukse, mis peegeldab nende isikupära ja maja üldist stiili.

Energiasäästlikud puituksed

Puit on looduslik soojusisolatsioon. Energiasäästlikud puituksed aitavad hoida sisekliimat stabiilsena, vähendades soojus- ja jahutuskulusid. Eriti tähtis on see talvisel perioodil, kui külmad tuuled ja temperatuurikõikumised võivad mõjutada kodu siseõhku. Puit on looduslikult vastupidav ja termoreguleeriv materjal, mis lisab kodu mugavusele.

Välisuksed, kui kodu nägu ja süda

Puidust välisuksed loovad ühtsuse ja harmoonia, mis ühendab maja välimuse selle sisemusega. Need uksed ei ole pelgalt füüsilised barjäärid, vaid nad kannavad endas lugusid, isikupära ja turvatunnet. Olenemata sellest, kas valite klassikalise puidust välisukse ajaloolises majas või kaasaegse variandi kaasaegses kodukeskkonnas, on üks asi kindel: need uksed kujundavad mitte ainult maja ilmet, vaid ka selle hinge. Just puidust välisuste kaudu tervitab kodu oma elanikke ja külalisi, luues esimese mulje ja avades tee uutele lugudele ning unustamatutele hetkedele.

Puituksed 4

Kuidas valmib uus uks?

  • Mõõtmine ja kavandamine – Valmistame, kas juba valmis projektile või projekti kavandi järgi ukse ideekavandi.
  • Ukse valmimine – Uks valmistatakse Pumeko spetsialistide käte all, kes omavad pikaajalist kogemust ning teevad oma tööd hingega.
  • Paigaldus – Peale ukse valmistamist teostame paigalduse ja anname garantii 2 aastat.
  • Järelhooldus

Välisuste galerii