Metalluksed

Turvalisus ja funktsionaalsus iga metallukse taga

Metalluksed on vastupidavad ja mitmekülgsed lahendused, mis vastavad kõrgetele turvalisusstandarditele ning pakuvad funktsionaalsust nii siseruumides kui ka välitingimustes. Ustel on lai valik rakendusi, olgu selleks maja välisuks, keldriuks, garaažiuks, kuuriuks, tuletõkkeuks või hoopis aiavärav.

Kujunda oma metalluksed unikaalseks

Metalluksed valmistatakse alati vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. See tähendab, et iga uks on ainulaadne ja kohandatud vastavalt konkreetsele kasutusotstarbele ning disainieelistustele. Kas vajate vastupidavat ja turvalist välisust või elegantset ja praktilist siseust, uksed suudavad täita mitmeid erinevaid rolle.

Tuletõkkeuksed EI30 ja EI60

Metallist tuletõkkeuksed on mõeldud kasutamiseks peaasjalikult tuletõkkesektsioonide vahelise uksena elamutes, tööstushoonetes ja kontorihoonetes. Samuti sobib tuletõkkeuks suurepäraselt kasutamiseks välisuksena või korteriuksena parema tulekaitse tagamiseks.

Standartsetele tuletõkkeustel kasutame sertifikaati, erimõõduliste tuletõkkeuste korral võtame kooskõlastuse vastava päästekeskuse tuleohutusspetsialistidelt.

Tuletõkkeust tellides soovitame pöörata tähelepanu altes 01.07.2005.a. kehtivale Vabariigi Valitsuse 27. oktoobril 2004.a. määrusele nr.315 “Ehitisele ja selle osale esitatavad tuleohutusnõuded

Tuleohutusnõuete tähtsus

Tuletõkkeuste tellimisel on oluline järgida kehtivaid tuleohutusnõudeid ja regulatsioone. Ehituse tuleohutusnõuded tagavad, et hoone on varustatud sobivate tulekaitsemeetmetega, mis aitavad ennetada tulekahjude teket ja levi. Metallist tuletõkkeuste tellimisel tuleks tähelepanu pöörata Vabariigi Valitsuse poolt välja antud määrustele, mis sätestavad selgelt tuleohutusnõuded ehitiste osas.

Metalluksed - tugevus ja elegants​

Uksed ei pea olema ainult turvalised, vaid ka visuaalselt meeldivad. Metalluste mitmekülgsus võimaldab valida erinevate disainide, viimistluste ja detailide vahel, mis lisavad elegantsi ja stiili. Metall võib olla tugev ja samal ajal esteetiline, muutes selle ideaalseks valikuks nii funktsionaalsuse kui ka ilu poolest.

Kaasaegne ja ajatu

Metalluksed pakuvad kaasaegseid lahendusi, mis vastavad tänapäeva turvanõuetele. Samal ajal sobivad need ka klassikalisematesse arhitektuurilistesse kontekstidesse, pakkudes ajatut stiili. Uksed võivad olla osa maja välisilust või sisemisest disainist, andes hoonele tugeva ja stabiilse identiteedi.

Turvalisus, Funktsionaalsus ja Disain Ühes Paketis

Metalluksed on palju enamat kui lihtsalt sisemine või välimine barjäär. Need on funktsionaalsed turvameetmed, mis pakuvad samal ajal ka disainilahendusi. Ustel on lai valik rakendusi, alates tulekindlatest ustest kuni elegantsete siseusteni. Olgu valik suunatud turvalisusele, tuleohutusele või lihtsalt stiilile, metalluksed võtavad vastu väljakutse ja täidavad oma rolli hoone terviklikkuse ja turvalisuse tagamisel.

Metalluste galerii