Täispuidust siseuksed

Kodu stiilne sisemine identiteet

Siseuksed on oluline osa iga kodu sisemisest keskkonnast, kujundades mitte ainult ruumide jaotust, vaid ka üldist atmosfääri. Need on kui vaiksed jutustajad, kes paljastavad elanike maitse, isikupära ja eluviisi. Siseuksed mängivad olulist rolli nii esteetikas kui ka praktilisuses, kujundades maja ruumide dünaamikat ning loodust. Nad on sisenemisportaaliks kodu erinevatesse maailmadesse, avades ukse nii isiklikele hetkedele kui ka perekondlikule ühtekuuluvusele.

Valmistame nii tahveluksi kui ka klaasuksi. Ukse valmistame vastavalt teie soovidele eritellimuse alusel. Enamlevinud materjalideks on mänd, tamm, saar. Uksi on võimalik katta spooniga. Lävepakud on tammepuidust.
Klaasustele paigaldame klaasi, toonitud või matistatud klaasi, klaaspaketi või vitraaži. Uksed peitsitakse, lakitakse või värvitakse.

Eritellimusel valmistatud siseuksed

Valides õige stiiliga siseuksed, saab majaomanik kohandada ruumide üldist välimust vastavalt oma eelistustele. Klassikalised tahveluksed ja kaasaegsed klaasuksed – igat tüüpi siseuksed räägivad oma lugu, aidates luua unikaalse atmosfääri.

Siseuste valikul ei ole piire, sest erinevad interjöörid vajavad erinevaid lahendusi. Pumeko eritellimusel valmistatud siseuksed võimaldavad valida mitte ainult materjale, värve ja stiile, vaid ka funktsionaalsust ja detailide viimistlust. Iga maja on omaette maailm ning eritellimusel valmistatud uksed võimaldavad kohandada interjööri iga pereliikme vajadustega.

Siseuksed 1
Siseuksed 2

Valikud materjalides - tamm, saar, mänd ja teised

Materjalide valik määrab siseuste vastupidavuse ja väljanägemise. Puit on alati olnud eelistatud valik, tuues koju soojust ja looduslikku ilu. Mänd, tamm ja saar on materjalid, mis lisavad oma ainulaadse värvuse ja tekstuuri. Spooniga kaetud uksed lisavad visuaalset mitmekesisust, luues kontraste ja stiilset harmooniat. Puidu valikul on otsene mõju nii siseuste vastupidavusele kui ka nende esteetikale.

Klaasuksed - avastades uusi vaatenurki

Klaasuksed on suurepärane võimalus luua avatud ja avarat tunnet ruumides. Need võimaldavad valgusel vabalt voolata, luues visuaalse ühenduse erinevate ruumide vahel. Klaasuksed võivad olla selged või toonitud, matt või mustriline, andes ruumile ainulaadse ilme. Lisaks visuaalsele ilule aitavad klaasuksed ka ruumide akustikat paremaks muuta, luues avatumat ja loomulikumat helikeskkonda.

Tuletõkkeuksed - turvalisus ja ohutus

Siseuste roll ulatub kaugemale ainult välimusest ja funktsionaalsusest. Tuletõkkeuksed on olulised turvalisuse ja ohutuse seisukohalt. Need uksed on loodud tule leviku peatamiseks, kaitstes elanikke ja vara võimalikest ohtudest. Puidust tuletõkkeuksed võimaldavad luua ohutusbarjääri, säilitades samal ajal ruumide stiili ja esteetika.

Puidust tuletõkkeuksed EI15 ja EI30

Puidust tuletõkkeuksi kasutatakse üldjuhul tulepüsivusaja 15-30 minutit piirides. Tiheda struktuuriga puidust, nt tamm, saab valmistada uksi (ka aknaraame) reaalse tulepüsivuspiiriga kuni 30 min. Standartsetele tuletõkkeustel kasutame sertifikaati, erimõõduliste tuletõkkeuste korral võtame kooskõlastuse vastava päästekeskuse tuleohutusspetsialistidelt.

Siseuksed 3
Siseuksed 4

Viimistluse mäng - värvid, peitsid ja lakid

Siseuste viimistlusel on suur mõju nende üldisele välimusele ja vastupidavusele. Uksed võivad olla peitsitud, lakitud või värvitud, vastavalt sisekujunduse stiilile ja majaomanike maitsele. Viimistlus lisab ustele isikupära ning kaitseb neid igapäevase kasutamise ja keskkonnamõjude eest.

Siseuksed kui sisemise ruumi ehted

Siseuksed on rohkem kui lihtsalt sisemiste piirajate jaotus. Nad on visuaalsed kunstiteosed, isikupärased valikud ja turvalise kodu tagajad. Just siseuksed määratlevad kodu sisemise ilme ja loovad atmosfääri, mis kõneleb loo maja elanikest. Valides õiged siseuksed, saavad majaomanikud kujundada ruume vastavalt oma unikaalsele isiksusele ja vajadustele, luues elukeskkonna, mis väljendab nende stiili ja mugavust.

Kuidas valmib uus siseuks?

  • Mõõtmine ja kavandamine – Valmistame, kas juba valmis projektile või projekti kavandi järgi ukse ideekavandi.
  • Ukse valmimine – Uks valmistatakse Pumeko spetsialistide käte all, kes omavad pikaajalist kogemust ning teevad oma tööd hingega.
  • Paigaldus – Peale ukse valmistamist teostame paigalduse ja anname garantii 2 aastat.
  • Järelhooldus

Siseuste galerii